پنجره دوجداره ، قیمت پنجره دوجداره و تعویض پنجره | مبنا پنجره البرز

تعویض پنجره

در و پنجره های معمولی معایبی دارند که موجب می شود مشتریان به فکر تعویض آن ها بیفتند. پنجره های فلزی شدیدا تبادل گر گرما هستند و در فصول گرم که در فضای داخل سیستم های سرمایشی فعالند گرما را از بیرون گرفته و به داخل انتقال می دهند و در فصول سرد که سیستم های گرمایشی فعالند، گرما را از داخل گرفته و در فضای بیرون آزاد می کنند. چنین فرآیندهایی در طولانی مدت هزینه مصرف انرژی را به شدت افزایش می دهند.

پنجره دوجداره

نوعی روش ساخت شیشه و پنجره است که طی آن دو یا چند صفحه شیشه ای، موازی هم و در امتداد یکدیگر تعبیه می شوند و لبه های آن ها کاملا با موادی پوشانده می شود و مابین این شیشه ها نیز هوا باقی می ماند که ممکن است همان هوا نیز تخلیه شود و به صورت خلا باقی بماند یا با گازهای مخصوصی پر شود که هر کدام از این موارد برخی کارایی ها را به پنجره دو جداره اضافه می کنند.

مزایای پنجره upvc

ساختار محکم و مهر و موم شده یک پنجره دوجداره upvc، عایق حرارتی ایجاد می کند. به این ترتیب جریان گرمای ورودی و خروجی را کاهش می دهد. در نتیجه برای گرم کردن و یا سرد کردن فضا، انرژی کمتری مصرف می شود. اضافه کردن یک لایه سوم و یا چهارم شیشه ای به این پنجره ها، خاصیت عایق بودن آنها را افزایش خواهد داد.